KONST / Litografier / Färglitografi 9122050
nr 912 2050
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 236/410, signerad, motivet: 33x51
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:56:35
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
15 sep
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren